Recenzja
Iquid dnia Jul 03 2006 1:41:55
Pierwsza części postala zobaczyła światło dzienne 30 września 1997 roku. Twórcy gry postawili sobie za zadanie stworzenie najbardziej brutalniej gry na świecie. Mieli ambitny plan i wywiązali się z niego bardzo dobrze.

W pierwszej części postala wcielamy się w tajemniczego "kolesia", który bez żadnych zahamowań likwiduje wszystkie stworzenia żywe. O oczywiście przede wszystkim są to ludzie np. saksofoniści z orkiestry dętej, krasnolicy mieszkańcy terenów wiejskich, kobiety spod znaku czerwonego światła, obżarci pączkami stróże prawa itp. Ludzie z RWS oddali do naszej dyspozycji broń przy pomocy, której poradzimy sobie z naszymi oponentami np. granaty, pistolet maszynowy, strzelba, karabin szturmowy, miny, butelki z benzyną, wyrzutnia rakiet, granatnik napalmowy i miotacz płomieni. Dzięki takiemu arsenałowi żaden przeciwnik nie stanowi zagrożenia.
Grafika jak na 97 rok jest dobra i dźwięk od niej nie odstaje. Cała przygodę obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby w rzucie izometrycznym. Gra przeznaczona jest do ludzi, którym nie obca jest przemoc;). Jeżeli chcesz się od stresować to Postal jest czymś właśnie dla Ciebie. Należy jeszcze wspomnieć ze gra jest zabroniona w 10 krajach.
komentarzy: 0
|
Czytań: 24157
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki