Wywiad z Uwe Boll
Robsessed dnia Apr 22 2007 21:37:47
Reżyser Uwe Boll znalazł czas na udzielenie wywiadu na temat Postal: The Movie.
Tłumaczenie: Robseessed
Oryginalny tekst


Gareth Von Kallenbach: Jako że gry z serii „Postal” są bardzo kontrowersyjne, potrafię sobie wyobrazić, jak brutalna będzie to ekranizacja. Jak zdecydowałeś się włączyć pewne aspekty gry do filmu?

Uwe Boll: Nie chciałbym być kojarzony jedynie z horrorami, czy filmami sensacyjnymi, jakie do tej pory tworzyłem. Postal: The Movie będzie ekstremalną czarną komedią. Komedie dostarczają wielu okazji do odkrywania ulotnych kontrowersyjnych, politycznych spraw. Jeśli sprawisz, że ludzie będą się śmiać, możesz zapomnieć o dokuczliwych, szorstkich komentarzach.


GVK: Czy ciężko jest pracować nad komedią, kiedy tak wiele Twoich poprzednich filmów było horrorami?

UB: Zacząłem karierę w 1992 roku filmem „German Fred Movie”, który był właśnie czarną komedią. Uwzględniłem w nim wszystkie żarty na temat wojny w Iraku. „Postal” zaś będzie najostrzejszym i politycznie niepoprawnym filmem, jaki kiedykolwiek zrobiłem! Będzie pełen rasizmu, prześladowań religijnych oraz politycznych kawałów. W Postal: The Movie nie obowiązują żadne granice; nic nie zostanie poddane cenzurze.


GVK: W jaki sposób Zack Ward został wybrany na „Kolesia”? Czy posiadał jakieś specjalne kwalifikacje, które sprawiły, iż idealnie pasuje do tej roli?

UB: Na początku, Zack Ward został wybrany na oficera policyjnego, zaś rolę Kolesia otrzymał Chris Spencer. Ponieważ Zack był naprawdę przekonywujący, postanowiliśmy zaoferować mu rolę Kolesia. Ward jest bardzo kreatywny, pasuje do każdej sceny!


GVK: Gra jest pełna tematów, które nas śmieszą. Czy ciężko było umieścić klimat „Postala 2” w filmie?

UB: Siedziałem w Vancouverze i pisałem pierwowzór scenariuszu Postala. Moje marzenia były kompletnie nieocenzurowane.


GVK: Słyszałem, że Verne Troyer miał mały wypadek z małpami. Co powiesz na komentarze tej sceny, jako że sam strzelałeś z Vernem w tej scenie?

UB: Verne został zaatakowany przez tysiące małp! Bardzo go zraniły! Małpy miały WIELKIE penisy!


GVK: Możesz opowiedzieć czytelnikom o Twoich ulubionych momentach w filmie? Mogę sobie tylko wyobrazić, jak ciężko było powstrzymać śmiech podczas kręcenia niektórych scen.

UB: Śmialiśmy się praktycznie ze wszystkiego. W mojej karierze napotkałem jedynie dwa filmy, których kręcenie sprawiło mi tak wiele radości. Mowa o „In The name of The King: Dungeon Siege” oraz „Postal”. Nie mogłem zacząć niczego robić: Dave Foley lata na golasa, Larry Thomas przebrany za Osamę Bin Ladena… mógłbym wymieniać bez końca! Tak więc, nie mam swojego ulubionego momentu: cały film jest śmieszny!
komentarzy: 0
|
Czytań: 11135
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki