Postal III Preview
Robsessed dnia Aug 26 2010 18:02:28
Użytkownik stubbs111 wkleił na forum link do artykułu dotyczącego Postal III. Dzięki mu za to. A czego możemy się dowiedzieć z zapowiedzi? by Mr Minio

Wszystko wygląda na to, że fabuła nie będzie najlepszą stroną gry.
Kolesiowi zepsuł się samochód. Auta oczywiście sam się nie naprawiają, a naprawa kosztuje.
Bohater podejmuje się przeróżnych misji, aby zarobić kasę. Wiemy też, że podczas swojej przygody, Dude napotka na wiele organizacji.
Niektóre znane z Postal 2, a inne całkiem nowe.
Podobnie jak poprzednia część gry w Postal 3, nie ogranicza nas do jednego i tego samego.
Możemy dołączyć do jednej z wielu organizacji i dla nich pracować. W zamian zdobędziemy kasę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby urządzić sobie wojnę z całym światem. Taka forma gry ma być także możliwa.

Niczym druga część, trójka nie będzie poprawna polityczna, więc wszelcy stróże prawa miejcie się na baczności! W grze nie napotkamy prawdziwych postaci, ale ich wierne kopie. Na przykład facet wyglądający jak Uwe Boll, ale nazywający się inaczej.

Kotki podobnie jak w P2 będzie można nasadzić na lufę broni i wykorzystać do zabicia jakiegoś niemilucha. Dodatkowo będzie można przyczepić granat do kota, a potem wysłać go w kierunku grupki wrogów. Oczywiście taki zwierzak może za chwilę wrócić i zaatakować Ciebie, więc nic nie jest pewne.

Dodatkowym smaczkiem jest możliwość odcięcia komuś kończyny i użycia jej jako broni białej. Nie będzie ona tak efektywna jak np. pałka z kolcami, ale na pewno da dużo frajdy.

Dodam jeszcze, że Postal III powstaje na silniku Valve oraz, że możemy spodziewać się edytora, dzięki czemu do gry powstanie wiele modów.

Cały artykuł można znależć tutaj.
komentarzy: 0
|
Czytań: 16116
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki