Profesjonalny System Pobierania

» Kategorie
    » STP - mody single

Alchemy Sphere Mod
od Tiquill 31/05/2012 22:33
Plikw: 1192
Komentarz: 1
Magiczna kula, która pozwala wcielić się w dowolną postać w grze, choćby w kota. Wystarczy rzucić w wybranego przechodnia aby zamienić się z nim miejscami. On będzie tobą, ty będziesz nim! Możesz tak rzucać bez końca. Gdy chcesz wrócić do postaci Kolesia, odnajdujesz go na mapie i "oddajesz piłeczkę" czyli rzucasz w bystandera, który ma postać naszego ulubieńca. Moda uruchomimy, co ważne, na każdej wersji gry, także na pierwotnym Postalu 2. A oto iwant dla AWP:
iwant AlchemySphere.AlchemySphereWeapon
Na forum znajdziemu go tu.

AMN
od Tiquill 03/12/2012 23:38
Plikw: 1997
Komentarz: 0
Niezwykły mod, którego autor stale i dynamicznie rozwija - w wersji 1.0. Szaleństwo i moderskie zdolności znalazły swoje ujście w czymś, co trzeba poznać. Wiele różnych dziwnych broni, przebogatego menu rozwijanego po prawokliku, które zmienia nam postaci i przedmioty w grze. Szkielety, rozpołowione głowy, sterowanie psem, małpą czy krowim bossem, dziwne efekty, zmiana rozmiaru postaci i ich członków. Człowiek - pająk, człowiek - gąsienica, człowiek z mnóstwem ludzików na głowie zamiast włosów. Broń z kaktusa, elektrycznego słupa lub drzewa. To można zrobić, a wszystko w grze za pomocą myszki.

To jest świat chorych marzeń, który daje wiele radości. Choć trzeba trochę poklikać, by swoje osiągnąć. A nasze dziwne wybryki zachowujemy w savegame, więc zawsze możemy do nich wrócić i je kontunuować. Na naszym forum więcej informacji i filmy pokazujące możliwości moda: Klik. Mod w podstawowej wersji jest dla StP, zaś dla AWP oferuje jeszcze bogatszą paletę możliwości.

BallMod
od Tiquill 14/03/2011 18:35
Plikw: 754
Komentarz: 0
Basketball Mod, który dodaje do Postala 2 piłkę do koszykówki. Mod działa na StP i wzwyż, czyli także AWP i AWPMod. Mod nie ma jednak mapy, aby móc go zdobyć w StP, dlatego najlpiej grać nim na AWP. Insalujemy go do odpowiednich folderów w StP lub (jeśli StP nas nie interesuje) do folderów AWP.

W samym AWP, aby móc użyć piłki, wystarczy wpisać w konsoli kod:
Iwant EvilBall.EvilBallWeapon

Bliżej o jego zaletach i wadach przeczytacie na naszym forum.

CDE Weapons Pack
od Tiquill 06/10/2007 01:41
Plikw: 11720
Komentarz: 0
Collector's Desert Eagle Weapons Pack - jeden z pierwszych modów ALCRD'a. To trzy wersje znanego nam dobrze z gry pistoletu. Każdy w odmiennej kolorystyce, błyszczący (co jest nowością dla modyfikacji tego pistoletu), atrakcyjnie brzmiący, a przede wszystkim posiadający silniejsze efekty obrażeń! Teraz strzelamy jeszcze przyjemniej!

www.postalsite.info/images/CDEP.jpg

Dźwięki broni pochodzą z wcześniejszego moda autora, FnE Soundpack. Archiwum z modem zawiera wyedytowaną standardową mapę Dom w dwóch wersjach: dla zwykłego StP oraz dla moda AWP - dla dla obu tych wersji gry mod jest przeznaczony. Wszystkie pliki oprócz mapy dla AWP instalujemy dla gry P2: STP. Szczegóły w readme w archiwum z modem oraz na forum.

CdInventory
od Tiquill 03/04/2008 20:05
Plikw: 21342
Komentarz: 0
Canada_Dry's Weapon Pack v1.0 autorstwa niejakiego Canada_Dry to zestaw 12 broni dla gry MaxPayne 2 (tu) przerobiony dla Postala 2 przez Tokyo Nightingale. Oprócz znanych nam już wcześniej pukawek, mamy do zabawy 9 nowych: Auto Glock, LIBRIA M92R, Colt M4 Blizzard, H&K G36, M4 Carabine, Podbyrin 9.2mm, Super Desert Eagle, H&K USP Silencer oraz największa niespodzianka minigun PainlessGun. Zaś te, które już znamy, to odświeżone Benelli M4 Super 90 Shotgun (znany z moda TnInv) i standardowe Silver Desert Eagle SN.50 oraz M16.

www.postalsite.info/images/news/CdInv.jpg

Mod przeznaczony jest dla P2: STP, czyli uruchomimy go również wszędzie w tym, co jest nowsze od tej gry: AW, AWP, ED, AVPC... Archiwum z modem zawiera dwie mapy, na których możemy pozbierać wszystkie bronie i przetestować je na "obiektach treningowych". ;-) A wchodzimy na te mapy przez komendę goto (nazwa_mapy). W AWP (i AW7) możemy ponadto użyć komendy IWant - pełna lista owych wpisów na forum, gdzie też więcej informacji.

Escape From Paradise
od Tiquill 27/01/2011 22:39
Plikw: 3846
Komentarz: 0
Escape From Paradise - mapa i paczki nowych broni oraz usprawnień. To demo projektu, w którym sam autor wszystko wam opowie i pokaże. Trzeba uciec ze zrujnowanego biura RWS by trafić... No, powiem tylko tyle, że ucieczka przed gradem kul z nieba, nieba przesłoniętego przez obiekt wielki jak samo niebo, zapada w pamięć. 8-) Mamy nowe-stare bronie (biegamy z dwoma deglami, rzucając jednocześnie mołotowem), ale nie tylko. Masakryczna sieka się... zapowiadała, lecz nic nie wiadomo by od chwili premiery w pierwszej połowie 2009 roku autor kontynuował projekt. Sama mapa pozwala zagrać każdemu, zaś rozwiązania ukryte w plikach zaimponują każdemu, kto para się edycją P2.

No i mamy znancznie bogatszą, niż wypuszczona samodzielnie, wersję paczki Props.u, na której cała mapa chodzi. Genialne rozwiązania! Na tym modzie można wiele zrobić, trzeba tylko się w niego wgryźć. Więcej na forum.

KarmaGun
od Tiquill 03/04/2008 19:26
Plikw: 1823
Komentarz: 0
Zmodyfikowana przez GameFan74 wersja KarmaGun'a, którego wyprodukował Kamek. Ta broń-funkcja-dodatek ewoluowała od czasów moda Karmaball, przez KW2 aż do AWP (wszystkie by Kamek), by doczekać się tej wersji. Tu możemy podnosić już niemal wszystko to, co możemy ruszyć, łącznie z samochodami, przechodniami czy słoniami... oprócz trupów tychże. Daje to bardzo dużo zabawy i możliwości reżyserii "na żywo" co, gdzie, z kim i po co. ;-)

Mod nie sprawia problemów na StP, choć w tej grze musimy dodać go edytorem do jakiejś mapy - od razu mamy już nową pozycję w inwentarzu, widzianą jako litera 'K' w okienku pokazującym, jaką aktualnie broń trzymamy. Teoretycznie moda łatwiej użyć w AWP, gdzie wystarczy komenda
IWant KarmaGun.KarmaGunPickup
ale... AWP już od samego startu ma swój KarmaGun i ten zmodyfikowany już "nie wchodzi". Rozwiązania tego można poszukać na naszym forum oraz/lub instalując dla AWP moda AWPMod, który usuwa tą niedogodność.

KW2 (K&W 2)
od Tiquill 01/05/2007 00:45
Plikw: 11830
Komentarz: 0
Kamek & SilentWrath Mod v.2
Jedyny mod dodający nowe cheaty, bronie i mnóstwo zabawy w stylu Postala do gry Postal 2 STP. Obowiązkowa pozycja każdego fana Postala. Finalna wersja wcześniejszych dokonań Kameka, SilentWrath'a oraz Dopamine'a: kChompy1337v11, kRndViolence1337, kmod10, kMod16, kMod40, kSPMods42, BulletTime oraz innych. Jeśli ktoś ma wcześniejsze wersje, musi je usunąć, aby uniknąć konfliktów w grze. Tylko trzy pliki a zabawa przednia! Oto najlepsze cheaty:

nuke (wyrzutnia atomówek), playerhater (nienawidzą cię!), armedndangerous (broń i siła przechodniów znacznie bardziej niebezpieczna dla ciebie), chompy (rybka!), hyperjump, hyperspeed, mightyfoot (kopiesz mocniej), catrain (kod, który włącza spadające koty z nieba i który możemy modyfikować innymi kodami; razem z rainchaos daje piekło!), rapidfire (szybsza broń), bullet, doghouse (pieski cię wspierają), saddamizeme... A inne? Sprawdź sam!

Chcesz wszystkie nowe bronie, jakie daje mod? Wpisz cheat betty a dostaniesz: Karma Gun, Super Shovel (kilka głów z jednego ludka), Puker, Robocop Pistol (szybkostrzelny pistolet), Uber Shotgun, Gib Gun (strzelasz mięchem, także płonącym), Party Bomb (paczka - muzyczna bomba), eksplodujące pączki, Bouncing Betty (znane potem z AW7), Giant Scissors oraz też znane z AW7 Anthrax Launcher, Cat Launcher i Nuke Launcher. Oprócz tego mod daje Random Wardrobe (czyli możliwość przebierania się losowo w inne postaci, w tym kobiety). ;-)

Mod zmienia menu startowe i dodaje swoje właściwości do gry, wymaga więc niewielkich modyfikacji w pliku Postal2.ini. W sekcji
[Engine.Engine]
znajdujemy wpis
BaseMenu=Shell.ShellRootWindow
i zmieniamy go na
BaseMenu=kSPMods.kRootMenu


Więcej o modzie w readme znajdującym się w archiwum. Znalezione cheaty można przypisać sobie do wybranych klawiszy, edytując plik User.ini.
Nie możemy go użyć w zwykłym Postalu 2. Temat o modzie na naszym forum: link.

Lost Island
od Tiquill 09/08/2013 16:37
Plikw: 6608
Komentarz: 1
Jedyna wydana, wczesna wersja moda, ze szczątkową fabułą, która... jest tylko w samym wstępie. 10 map, którym sporo brakuje itd, kamienne ostrze jako nowa broń i - dużo jeszcze do zrobienia.

www.postalsite.info/images/Download/LostIslandSplash.jpg

Rozbija się samolot, z której to katastrofy cało wychodzi tylko Koleś i ląduje na nieznanej sobie (i światu) wyspie. To początek moda, tworzonego i wydanego w dość kontrowersyjnych okolicznościach. Kto go ciekawy - niech pobiera, gra i zajrzy na nasze forum.


Lost Island Remake
od Tiquill 05/03/2014 15:40
Plikw: 2405
Komentarz: 0
Przebudowa Lost Island spod ręki jednego użytkownika z naszego forum, Bartosza. Oryginalny mod nigdy nie został ukończony a sam projekt został porzucony. To remake jest kontynuowaniem prac nad modem według nowej wizji, którą poznacie grając w niego lub odwiedzając nasze forum. Paczka zawiera wszystkie pliki, nie potrzeba podstawowej wersji. Wersja robocza, autor zapowiada kontynuację.

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Facebook Like
Polub też to:

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki