Profesjonalny System Pobierania

» Kategorie
    » STP - mody multi

TKMutator 4.0


TKMutator, autorski zestaw w większości znanych z innych gier i modów broni dobrany przez Adamsa, wzbogaconych o parę ulepszeń. W trybie single ten mod to kolekcja, którą dodamy sobie samodzielnie używając powszechnie znanych kodów i narzędzi (IWant, Sweet, PropLauncher). W trybie multiplayer natomiast jest to zestaw mutatorów dodających do rozgrywki wszystkie lub tylko wybrane bronie i powerupy.

www.postalsite.info/images/Download/TKMutator4.jpg
Mod zawiera m.in.: Crowbar i Colt Python (z Half-Life 2), ColtM1911 (z Far Cry 3), Colts 1911 akimbo i AK- 74 (z Metro 2033), Painkillers (model z Max Payne 3), Krotchy Grenade (model z Postal 3), Steyr AUG i Sniper Rifle (z FlaFsteR Weapons), jak też rzeczy własne lub przy współracy z innymi rosyjskimi modderami: JetPack, M60, M1014 Shotgun, Shotgun1st, Makarov, Sig-550, pudełko pizzy.
Zawiera też dedykowane mapy: MPDGT-GringoMarket[TK], MPDGT-LittleArena[TK], MPDGT-DeadParkHD[TK], MPDGT-Asylum[TK], MPDGT-AdamsCafeteria[TKRelease] i MPDGT-AdamsCafeteriaRemake.

Wersja 4.0, ostatnia. Ponadto moda, w jeszcze innej wersji spotkać możemy w Postal 2 Day of Death, rozbudowanym dodatku do trybu multiplayer (temat o nim tu).
Pobrano razy: 9915
Copyright (C) Adams 2014

(66.01Mb) () ()
Gosy

Brak gosw dla tego pliku.

Komentarz
Brak komentarzy dla tego pliku.
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki