Postal: REDUX za browara
Lothar dnia Dec 10 2016 20:18:38
PostalZ okazji... jakiejś na 100% (a może i nie?) na Bundle Stars można zakupić POSTAL: Redux za równowartość butelki piwa:

Bundle Start: POSTAL Redux

UWAGA: liczba kluczy jest ograniczona, zatem zainteresowani powinni się pospieszyć.
komentarzy: 0
|
Czytań: 898
DOOMSTAL - Doom w Postalu
seebeek17 dnia Nov 11 2016 17:41:33
Postal 2DOOMSTAL jest już dostępny do pobrania! Jest to sporej wielkości modyfikacja, która łączy to, co najlepsze z gier Postal 2 i DooM. Do zabawy dostajemy nowe mapy i bronie, oraz wiele więcej!Autorem jest RealityMaster, a moda możemy pobrać ze Steam Workshop lub ModDB. Modyfikacja została podzielona na epizody. Na razie możemy zagrać w pierwszy epizod, data premiery kolejnych jest jeszcze nieznana.
komentarzy: 0
|
Czytań: 1012
Ultra Dual Wield, wszystko na dwie ręce!
Tiquill dnia Nov 06 2016 14:59:27
Postal 2: STPCzasami bardzo mała rzecz daje bardzo dużo radości. Tak jest właśnie z modem Ultra Dual Wield, który pozwala nam na rzecz dotąd bardzo rzadko dostępną. Możemy trzymać w dłoniach dwie różne bronie naraz! Wyruszając w miasto uzbrojony w swoje ulubione bronie w obu łapkach naraz - to podwójna zabawa! Po prostu wybieramy z menu widocznego na ekranie broń, jaką akurat mamy w posiadaniu i dodajemy do lewej lub prawej ręki. Poręczne, proste i niezawodne! Trzeba spróbować!


Autor niezapomnianego moda AMN, czyli Amniocentesis, wydał tego moda na Steam Workshop (link), ale pojawił się też port dla starszych wersji STP i AWP (forum). Więc wszyscy bez wyjątku możemy się nim bawić. I odkrywać dziwaczne niespodzianki, jakie nas czekają, gdy pewne bronie weźmiemy do ręki. Sami sprawdźcie!
komentarzy: 0
|
Czytań: 880
Eternal Damnation: Remaster
Tiquill dnia Oct 25 2016 22:50:24
Eternal DamnationSą wieści o odświeżonej wersji znanej wszystkim nam gry, która pod postacią "Eternal Damnation: Remaster" pojawi się na Steam jako darmowe DLC dla POSTAL 2. Będzie jednak także wymagać POSTAL 2: Paradise Lost DLC, co daje nam nadzieje, że nowe ED w pełni wykorzysta potencjał PL. A może nawet go rozwinie. Oby! Na razie jednak data premiery nieznana.
Wiadomość pochodzi od rosyjskich twórców, którzy współpracują z autorami ED, a dokładnie stąd. Więcej dowiecie się i porozmawiacie o tym na naszym forum oraz na naszym fanpage. Zapraszamy!

komentarzy: 0
|
Czytań: 981
Urodziny! Nasze Forum ma już 10 lat!
Tiquill dnia Oct 14 2016 22:08:41
ForumNasze forum kończy dzisiaj 10 lat! Tak tak, to już tyle minęło! Dnia 14 października 2006 roku o godzinie 12.06 Iquid zainstalował nasze obecne forum! Czy ktoś wtedy pomyślał, że doczekamy się dziesięciu lat? Jeśli jesteś lub byłeś użytkownikiem naszego forum, wpadnij na nie choć na chwilę. Jeśli dawno Cię nie było, przełam swój opór, wejdź!
Mało które społeczności dożywają tyle lat. Bądź częścią tej doniosłej chwili. Zapraszamy na forum!
komentarzy: 0
|
Czytań: 678
Postal 2 CO-OP, wspólnie w wirtualnym Paradise
Tiquill dnia Aug 05 2016 19:15:32
Postal 2Wielu z nas pewno nieraz chciało wespół z kolegą lub też w większym gronie wpaść do miasteczka Paradise i zrobić tam demolkę. Móc męczyć, dręczyć i nękać bystanderów na najróżniejsze sposoby i z różnym natężeniem. Wspólnie. Kiedyś mogliśmy tylko o tym rozmawiać na forum. Od dziś możemy też w to zagrać!

Postal 2 CO-OP nam to umożliwia. Ale tylko tym, którzy mają Postala na Steamie. Rośnie podział na graczy starego i nowego Postala. Nie od nas to zależy. Cóż więc, zrobimy to w mniejszym gronie, ale - zrobimy. Link.
komentarzy: 0
|
Czytań: 1071
Znamy datę premiery POSTAL: Redux !
seebeek17 dnia May 10 2016 20:07:29
PostalMamy dobrą i nie najlepszą wiadomość. Najpierw zaczniemy od tej dobrej - znamy datę premiery Postal: Redux! Odbędzie się ona 20 maja. A jaka jest ta mniej dobra (choć nie dla wszystkich) wiadomość? Otóż remake Postala 1 ukaże się głównie na platformie Steam. Będzie można go kupić także w wersji pudełkowej, lecz tylko w zestawie z Postal 20th Anniversary, tak więc kolekcjonerzy "pudełek" nie powinni czuć się poszkodowani.

Niżej nowy Trailer, na którym zobaczymy nowy poziom "Carnaval":


Więcej informacji oraz garść nowych screenów możecie zobaczyć tutaj.
komentarzy: 0
|
Czytań: 1284
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki