P2: Paradise Lost wydany!
Tiquill dnia Apr 17 2015 20:19:55
Paradise LostTrzeba było zniszczyć Paradise, by do niego wrócić. Razem z bohaterem gry wracamy do miasteczka, które sami zniszczyliśmy 12 lat wcześniej. Już dziś! Paradise Lost został wypuszczony do sprzedaży właśnie dzisiaj. Możecie już skonfrontować własne oczekiwania i wyobrażenia oraz odczucia rzeszy fanów Postala z samą grą. Dlaczego Champ, dlaczego 4 strefy, jakie bronie. No i jak to wszystko razem działa i czy cieszy.

Cena: 7,99€
Przejdź do sklepu STEAM.


Apocalypse Weekend to pierwszy dodatek do Postal 2. Wyszedł w rok po premierze gry. Różne dzieje towarzyszyły grze. Film, darmowa wersja multiplayer, nieudana część trzecia, odrodzenie dzięki platformie Steam. Aż dziś, aż po 11 latach - jest! Drugi dodatek. W tych słowach jest magia. Bo która gra żyje po 12 latach od wydania? Rzadko która. Postal 2 do nich należy.

Niezdecydowany? Obejrzyj sobie film i najciekawsze zdjęcia: link.

komentarzy: 0
|
Czytań: 2299
Paradise Lost już w ten piątek!
Tiquill dnia Apr 15 2015 13:03:42
Paradise LostDługo oczekiwany i dyskutowany dodatek w końcu trafi do sprzedaży. Wreszcie w niego zagramy. A co nas czeka? Samo Paradise będzie podzielone na cztery strefy: wypaloną słońcem pustynię, strefę nuklearnej zimy, strefę popielatego nieba oraz strefę deszczową. Każdą strefę kontrolować będzie prawdopodobnie odrębna frakcja. Jak autorzy podzielą to miasteczko i jego okolice na strefy pogodowe - to dopiero jest zagadka! Sama fabuła gry zaś będzie obracać się wokół... poszukiwań Champa. Tak, znowu będziemy uwalniali naszego psiego przyjaciela. Pewno musi to nam dać wiele atrakcji, skoro twórcy uznali, że to będzie oś akcji całej gry.

No a jakie nowe bronie? Na razie jedyną całkowicie nową bronią jest elektryczny przycinacz do trawy - będzie też rewolwer i nowy shotgun, będzie też dublowanie broni. A zresztą, sami popatrzcie:


Jak nabyć? Na początek przez platformę Steam. DLC ma kosztować 8€ i dostępny do pobrania będzie już 17 kwietnia! Wymagać będzie jednak wersji podstawowej, która obecnie jest tam za jedyne 0,99€. Koszty więc nie są bolesne. To się stanie, po tylu latach doczekamy się nowego dodatku! A czy warto? Zerknijcie w rozwinięcia newsa, tam najsmaczniejsze fotki.

Machina dystrybucyjna RWS działa pełną parą i co dzień wydawane są kolejne nowości. (Pozwolili sobie nawet, śladem większych, wypuścić wcześniejszą dystrybucję - szybko odwołaną). Co najważniejsze dla oka - to zobaczycie w powyższym filmie oraz w naszej nowej Galerii. A nasza rozmowa, pełna obaw, nadziei i kontrowersji, koncentruje się zaś w jednym temacie na forum. Zapraszamy!
komentarzy: 0
|
Czytań: 2528
Happy Night w nowej wersji
Tiquill dnia Apr 02 2015 23:40:00
Postal 2: STPJest już do pobrania nowa wersja Happy Night v1.1. Podstawowa zmiana, to to, że wersja jest odchudzona - nie ma plików samej gry. Tym razem nie jest to samodzielna wersja, a zbudowana jest tak, jak każdy dotychczasowy dodatek do Postala 2. Instalujemy go do samego P2: STP, bo z niego korzysta.

A jakie inne zmiany? Można to sprawdzić pobierając moda z naszego downloadu: Link. Zapraszamy!
komentarzy: 0
|
Czytań: 1785
Aktualizacja Galerii
Mike dnia Mar 24 2015 13:41:26
GaleriaZ dniem dzisiejszym galeria na naszej stronie wzbogaciła się o kolejne 172 screeny!Zawdzięczamy to naszym użytkownikom, którzy coraz chętniej dzielą się swoimi "małymi dziełami" w postaci screenów na naszym forum.
Jeśli uwieczniłeś w Postalu coś niezwykłego, komicznego czy dziwnego to zachęcamy do podzielenia się swoją pracą w tym temacie

Oczywiście zapraszamy do oceniania i komentowania wszystkich nowych pozycji.
komentarzy: 0
|
Czytań: 1482
Badass Speedrunner, Badass Multikiller!
Dzienis dnia Mar 17 2015 20:37:11
Postal SiteDo wszystkich zainteresowanych! Niedawno na naszym forum ogłosiliśmy dwa konkursy, które są rozgrywane w świecie Postala 2. Pierwszy z nich to Konkurs speedruna. Zasady jego są bardzo proste. Należy pobić aktualny rekord przejścia Postala 2 na czas. Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy to sposób klasyczny, możemy więc eliminować kogo chcemy i przechodzić misje w dowolny sposób. Drugi zaś jest nieco trudniejszy, ale jednocześnie jego rekord może być nieco łatwiejszy do przebicia - chodzi o bezkrwawe przejście Postala na czas, tzw. pacifist speedrun.

Drugi konkurs to... Konkurs zabijania. Bardzo postalowa zabawa w największą ilość zabójstw w grze. Jakkolwiek brutalnie i bezpośrednio brzmi nazwa tego konkursu, tak cel jego jest nadzwyczaj prosty - chodzi o pobicie rekordu zabitych ludzi w Postalu 2. Wymagania - cierpliwość w eliminacji populacji Paradise i poświęcenie wielu godzin dla gry.

Aktualne rekordy to:
Speedrun - 28 minut 37 sekund
Pacifist Speedrun - 52 minuty i 1 sekunda
Multkikiller - 10.161 ofiar w Paradise.

Nagrody? W przypadku pobicia rekordu otrzymasz rangę na forum: Badass Speedrunner lub Badass Multikiller. Jeśli nagrasz swojego speedruna i jeżeli jego czas będzie wynosił mniej niż 40 minut, bądź w przypadku pacifist speedruna mniej niż 55 minut, to Twój filmik zaprezentujemy na naszym Facebooku i na kanale YouTube! Więcej szczegółów i warunki zabawy - w rozwinięciu newsa.
komentarzy: 0
|
Czytań: 1517
Postal 2: Happy Night
Mike dnia Mar 08 2015 11:06:59
Happy NightDo premiery drugiego DLC do Postala 2 o nazwie "Paradise Lost" pozostało jeszcze sporo czasu. Na pewno więc czekając na dodatek (lub nie czekając) chcemy nowych i ciekawych doznań grając w już trochę podstarzałego Postala 2. Na ratunek przychodzi ekipa Revival Games ze swoim nowym dziełem "Postal 2: Happy Night".Propozycja nie tyle ciekawa co bardzo kusząca gdyż jest w pełni darmowa i nie wymaga do działania podstawowej wersji gry, gdyż jest zbudowana na darmowej multiplayerowej wersji gry.

Linki do pobrania znajdziecie na Set-games.ru a podyskutujecie na naszym forum. Zapraszamy też od razu do znakomitej recenzji w wykonaniu użytkownika Reality Master, z której dowiecie się więcej szczegółów: Recenzja.
komentarzy: 0
|
Czytań: 2156
Wywiady z Użytkownikami
Mike dnia Feb 22 2015 23:32:44
Postal Site30 Grudnia 2014 r. Ogłosiliśmy powstanie GSC - Grupy Szybkiego Reagowania. Jednak dopiero po dłuższym czasie powstała inicjatywa na większą skalę. A owa inicjatywa to "Wywiady z Użytkownikami", w ramach której użytkownicy przeprowadzają wywiady między sobą.
Poniżej przedstawiamy dwa z nich. Miłej lektury!
komentarzy: 0
|
Czytań: 1114
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki