Postal: Special Delivery
Mike dnia Nov 09 2015 17:01:59
PostalŚwiatło dzienne ujrzała pierwsza duża książka oparta o wydarzenia z Postala. Nosi tytuł Postal: Special Delivery, składa się ze 152 stron i kosztuje 9,98 $.


Strona na Amazonie (link)


Dostępna jest tylko po angielsku i w wersji elektronicznej. Choć to i tak ciekawy kąsek dla fanów Postala.


Zwiastun (link)
komentarzy: 0
|
Czytań: 1507
Hatred (i inne) za $4
Lothar dnia Oct 25 2015 22:02:09
PostalJako, że Halloween za pasem, tu i ówdzie zaczynają się pojawiać wszelkiej maści promocje. Jedną z ciekawszych (pomijając przebrania dla płci pięknej) wydaje się "The Bundle of the Damned 4".
komentarzy: 0
|
Czytań: 1324
Hatred - Duchowy spadkobierca pierwszego "Postala"
Mike dnia Jun 05 2015 9:26:59
PostalCztery dni temu odbyła się premiera Hatred, debiutanckiej produkcji polskiego studia Destructive Creations. O tytule już przed premierą zrobiło się głośno za sprawą sporej dawki zawartej przemocy oraz kontrowersji, które się pojawiły od momentu jej ujawnienia. Wiele osób Hatred nazywa "polskim Postalem" ze względu na wszechobecną przemoc uzasadnioną dla gracza tylko czystą rozrywką, która towarzyszy serii "Postal" od samych początków. Podobnie jak w "jedynce", w Hatred siejemy spustoszenie z niezbyt uzasadnionych przyczyn. Dodatkowo poczynania bohatera obserwujemy z lotu ptaka.

Naszym zdaniem dzieło gliwickiego studia zasługuje na miano duchowego spadkobiercy pierwszej części serii RWS. Tak samo daje dużo radości i pozwala się wyżyć po cięższym dniu.
Minęło już wystarczająco czasu od premiery, żeby choć większość zainteresowanych zagrało i przetestowało Hatred. Tak więc jakie są wasze wrażenia z gry? Czy spełnia wasze oczekiwania sprzed premiery?
komentarzy: 0
|
Czytań: 1824
P2: Paradise Lost wydany!
Tiquill dnia Apr 17 2015 20:19:55
Paradise LostTrzeba było zniszczyć Paradise, by do niego wrócić. Razem z bohaterem gry wracamy do miasteczka, które sami zniszczyliśmy 12 lat wcześniej. Już dziś! Paradise Lost został wypuszczony do sprzedaży właśnie dzisiaj. Możecie już skonfrontować własne oczekiwania i wyobrażenia oraz odczucia rzeszy fanów Postala z samą grą. Dlaczego Champ, dlaczego 4 strefy, jakie bronie. No i jak to wszystko razem działa i czy cieszy.

Cena: 7,99€
Przejdź do sklepu STEAM.


Apocalypse Weekend to pierwszy dodatek do Postal 2. Wyszedł w rok po premierze gry. Różne dzieje towarzyszyły grze. Film, darmowa wersja multiplayer, nieudana część trzecia, odrodzenie dzięki platformie Steam. Aż dziś, aż po 11 latach - jest! Drugi dodatek. W tych słowach jest magia. Bo która gra żyje po 12 latach od wydania? Rzadko która. Postal 2 do nich należy.

Niezdecydowany? Obejrzyj sobie film i najciekawsze zdjęcia: link.

komentarzy: 0
|
Czytań: 2365
Paradise Lost już w ten piątek!
Tiquill dnia Apr 15 2015 13:03:42
Paradise LostDługo oczekiwany i dyskutowany dodatek w końcu trafi do sprzedaży. Wreszcie w niego zagramy. A co nas czeka? Samo Paradise będzie podzielone na cztery strefy: wypaloną słońcem pustynię, strefę nuklearnej zimy, strefę popielatego nieba oraz strefę deszczową. Każdą strefę kontrolować będzie prawdopodobnie odrębna frakcja. Jak autorzy podzielą to miasteczko i jego okolice na strefy pogodowe - to dopiero jest zagadka! Sama fabuła gry zaś będzie obracać się wokół... poszukiwań Champa. Tak, znowu będziemy uwalniali naszego psiego przyjaciela. Pewno musi to nam dać wiele atrakcji, skoro twórcy uznali, że to będzie oś akcji całej gry.

No a jakie nowe bronie? Na razie jedyną całkowicie nową bronią jest elektryczny przycinacz do trawy - będzie też rewolwer i nowy shotgun, będzie też dublowanie broni. A zresztą, sami popatrzcie:


Jak nabyć? Na początek przez platformę Steam. DLC ma kosztować 8€ i dostępny do pobrania będzie już 17 kwietnia! Wymagać będzie jednak wersji podstawowej, która obecnie jest tam za jedyne 0,99€. Koszty więc nie są bolesne. To się stanie, po tylu latach doczekamy się nowego dodatku! A czy warto? Zerknijcie w rozwinięcia newsa, tam najsmaczniejsze fotki.

Machina dystrybucyjna RWS działa pełną parą i co dzień wydawane są kolejne nowości. (Pozwolili sobie nawet, śladem większych, wypuścić wcześniejszą dystrybucję - szybko odwołaną). Co najważniejsze dla oka - to zobaczycie w powyższym filmie oraz w naszej nowej Galerii. A nasza rozmowa, pełna obaw, nadziei i kontrowersji, koncentruje się zaś w jednym temacie na forum. Zapraszamy!
komentarzy: 0
|
Czytań: 2635
Happy Night w nowej wersji
Tiquill dnia Apr 02 2015 23:40:00
Postal 2: STPJest już do pobrania nowa wersja Happy Night v1.1. Podstawowa zmiana, to to, że wersja jest odchudzona - nie ma plików samej gry. Tym razem nie jest to samodzielna wersja, a zbudowana jest tak, jak każdy dotychczasowy dodatek do Postala 2. Instalujemy go do samego P2: STP, bo z niego korzysta.

A jakie inne zmiany? Można to sprawdzić pobierając moda z naszego downloadu: Link. Zapraszamy!
komentarzy: 0
|
Czytań: 1862
Aktualizacja Galerii
Mike dnia Mar 24 2015 13:41:26
GaleriaZ dniem dzisiejszym galeria na naszej stronie wzbogaciła się o kolejne 172 screeny!Zawdzięczamy to naszym użytkownikom, którzy coraz chętniej dzielą się swoimi "małymi dziełami" w postaci screenów na naszym forum.
Jeśli uwieczniłeś w Postalu coś niezwykłego, komicznego czy dziwnego to zachęcamy do podzielenia się swoją pracą w tym temacie

Oczywiście zapraszamy do oceniania i komentowania wszystkich nowych pozycji.
komentarzy: 0
|
Czytań: 1559
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Polecamy:
RunningWithScissors.com

Resurrection-Studios.com Forum

Set-Games.ru

Kamek

ModDB

Unreal Wiki

Virtual Area

Statystyki
Wszelkie prawa zastrzeżone przez PostalSite.info 2006-2013 | Powered by PHP-Fusion
Projekt Graficzny: SK8s.pl    Kodowanie: Artu123
Śmieszne obrazki